Pekařství Fiala, s. r. o.

Pekařství Fiala, s. r. o.
Luby 38
339 01 Klatovy
+420 376 310 529
info@pekarstvi-fiala.cz

ilustrační obrázek

Voňavé pečivo z Lub

Ačkoliv do té doby neměl s pekařinou nic společného, rozhodl se Jiří Fiala st. v roce 1991 zrealizovat svůj sen vybudovat pekařství.

Společně se svou manželkou, dvěma syny a několika přáteli se pustili do budování provozovny v přízemí svého rodinného domu v Lubech. Povedlo se a ještě téhož roku se na trhu objevily výrobky firmy Pekařství Jiří Fiala.

Protože cílem bylo vybudovat moderní firmu nabízející zboží vysoké kvality, ke spolupráci oslovili italskou firmu Símer, s. p. a., která do pekárny instalovala veškeré vybavení.

Zpočátku se firma orientovala na základní sortiment a pracovalo zde jen několik zaměstnanců. V průběhu let si ale voňavé pečivo z Lub získalo velkou oblibu a firma se začala rozrůstat. Zmodernizovali jsme provoz pekárny a významně rozšířili výrobu. V současné době už v lubské rodinné pekárně vyrábí lahůdky na váš stůl dvacet zaměstnanců.

Rozšířený provoz umožňuje lépe vycházet vstříc přáním zákazníků a na trhu se tak objevuje stále bohatší sortiment pečiva ve výborné kvalitě se značkou Pekařství Jiří Fiala.

Společnost, kterou v roce 2000 zakladatel Jiří Fiala starší zcela předal do rukou synů Jiřího a Petra, se o pět let později transformovala na s. r. o.

Můžeme se pochlubit stálými zákazníky a stále se rozšiřujícím sortimentem, preferujeme takové základní hodnoty jakými jsou kvalita, vstřícnost, osobní přístup. S majiteli se můžete kdykoli v pekárně potkat, protože i oni každý den přikládají ruku k dílu při výrobě možná právě vašich oblíbených pochoutek.

Rodinné pekařství nabízí vždy něco navíc. Sami se o tom můžete přesvědčit. Přijďte se k nám podívat, vybrat si a ochutnat. Jistě oceníte i ochotu a individuální přístup ke každému ze zákazníků.

2011 © Pekařství Fiala, s. r. o.